دکتر مجید دادرس خالدی از فرهیختگان ، شهر خالدآباد یکی از چهره های دانشگاهی خوش فکر با برنامه و موجه شهر خالدآباد بود که متاسفانه از گردونه ی رقابت انتخاباتی خارج گردید ، قطعا اگر این جوان فرهیخته و اندیشمند با برنامه های مدونی که تدارک دیده بود از دور رقابت خارج نمی شد می توانست منشا اثرات خیر فراوانی در سطح حوزه ی انتخابیه گردد ، افسوس و صد افسوس .
علی ایحال
ان شاءالله که تصمیمات مسئولین ذیربط در این باب خیر است و در اتفاق حادث شده  حکمتی مستتر است
 والله اعلم .
وجود جناب دکتر دادرس برای همه ی همشهریان خالدآبادی ذیجود و مثمر ثمر ، و مفید فایده است و ایشان در کسوت وکالت همراه و همیار و یاری رسان همشهریان عزیز خواهند بود ، برای این فرهیخته ی خالدی در عرصه های دیگر زندگی اجتماعیشان آرزوی موفقیت روز افزون داریم .
دکتر خالدی پیامی برای انتشار در رسانه ی جامع شهرستان نطنز (خالدنیوز) بدین شرح ارسال فرموده اند :

به نام ایزد منان
و در این واپسین دقایق از ماه دی و طلوع نام افراد واجد صلاحیت بر آن شدیم که اکنونکه  نام و رسم ما بر حضرات و علمای عظام محرز نشد و مقدرات ما آنگونه رقم خورد از گردونه رقابت خارج و صحنه را محل حضور افراد خوشنام قراردهیم.

امید آن دارم تا مردم این کهن دیار تاریخی هر رجاله ای را که زر در کف و زور در بازو دارد به این دارالوکاله راهی ندهند تا کرسی این مسند مهم را جولانگاه شهوات و عقده های پیدا و پنهان خود کنند .
امیداست تا والیان و متصدیان این مهم با بی طرفی و با در نظر گرفتن رضای خداوند و نصب العین قرار دادن فرمایشات امیرالمومنین در خصوصیات و صفات کارگزاران در جامعه ومردم صحنه را به زیبایی بیارایند و از تمامی علما و اربابان ذوق استدعا دارم تا در منابر و مجالس خطابه و موعظه اشخاص جوان ،خوش فکر و با اراده را به مردم نشان دهند تا در حافظه تاریخی دیارمان نقشی نو در اندازند .
گذشته نه چندان بعید حضور اشخاص و افراد را در مجلس  متذکر میشوم  و قضاوت هر آنچه گذشت و خواهد گذشت را به منصفان و معتدلین میسپارم

در خاتمه از تمامی دوستان و دلسوزان خود در این مدت که مایه دلگرمی و قوت قلبی برای حقیر بودند صمیمانه تشکر میکنم  و امیدوارم بتوانم ذره ذره محبت ایشان را جبران نمایم .

ما آزمودیم در این راه بخت خویش
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
                                                    یاعلی

مجید دادرس خالدی

مجید دادرس خالدی گزینه ی خالدآبادی ها برای انتخابات نمایندگی مجلس

دکتر مجید دادرس خالدی از گردونه ی رقابت انتخاباتی کنار رفت

یادداشتی از مجید دادرس خالدی کاندیدای حوزه ی انتخابیه ی نطنز و قمصر

از پوستر انتخاباتی مجید دادرس خالدی رونمایی شد

یادداشتی از مجید دادرس خالدی کاندیدای یازدهمین دوره ی نمایندگی مجلس شورای اسلامی

سلسله یادداشت های دکتر مجید دادرس خالدی

ی ,، ,های ,دکتر ,رقابت ,خالدی ,در این ,از گردونه ,را به ,با برنامه ,و با ,مجید دادرس خالدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه آیت الله حائری اردکان نقد و بررسی متون پایان نامه ها دل نویس های من فروشگاه نرم افزار و کد html,css مزرعه فیلم رازهاي روز ارز دیجیتال کرک دانلود روزنوشته های رضا چترزرین rzb.rzb.ir